Vděčný dárek pro všechny chlapy

Vděčný dárek pro všechny chlapy

Rádi byste obdarovaly svého miláčka a nevíte čím? Nejste si jisté, jaký dárek by mu udělal největší radost? Bojíte se, že se netrefíte do vkusu? Spojte příjemné s užitečným a pořiďte svému manželovi, příteli, milenci nebo kamarádovi nové spodky. Oč bláznivěji to může znít, o to větší úspěch bude nápad mít.

Bez trenek se neobejde žádný muž. Pánské spodní prádlo patří k základním dílům šatníku. Očekává se, že bude nejen pohodlné, šmrncovní a možná i sexy, ale hlavně by mělo být funkční. Spodní prádlo se tak neoplatí pořizovat v bezejmenných krámech nebo dokonce v tržnicích. Se zlou byste se potázaly zejména, co do kvality.

Nákupy on-line

S výběrem vhodného sortimentu dokáží z očí do očí poradit specializované prodejní asistentky. Mnohem větší nabídkou ale disponují elektronické e-shopy, kde lze vybírat z mnoha světových značek na jednom místě.

Vyhledání je jednoduché. Zadáte-li do lupy slovní spojení Calvin Klein spodní prádlo, vyhledávač během vteřiny načte veškeré značkové segmenty a vám již nezbývá nic jiného, než odpovědně vybrat mezi boxerkami, trenýrkami, kalhotkami a tangy. V tomto okamžiku se pozornost soustředí na samotný střih a designové provedení.

 

Pakliže dáváte přednost tuzemským výrobcům, jasnou volbou je pánské spodní prádlo Styx. Kvalitní materiály, kreativní vzory a cenová dostupnost dělá z české značky jedno z nejžádanějšího zboží. Obliba „Styxů“ u nakupujících stále roste, a tak výrobci neváhali rozšířit značku i do dámských řad. Klasické trendy do gumy lze pořídit unisex nebo v ryze ženském provedení. V dárkovém pojetí pak mohou muž i žena ladit unisono.

Saténová prestiž

Vysloveně opětovnou renesanci zažívají saténové trenky, které byly hitem v lepší společnosti již za první republiky. Ani po téměř sto letech se na tomto nic nemění. Působí dokonale nejen esteticky, ale v horkých letních dnech i příjemně chladí. Jako originální dárek budou bezkonkurenční.