Chcete si pořídit kvalitní podlahu? A co třeba laminátovou?

Chcete si pořídit kvalitní podlahu? A co třeba laminátovou?

Vzhled i materiál podlahy ovlivňuje atmosféru místnosti. Při výběru vhodného materiálu je potřeba brát v potaz také každodenní zátěž a to nejen tu, kterou má za následek nábytek umístěný v místnosti, ale důležitá je i zátěž způsobená pohybem obyvatel domu.

Vzhledem k tomu, že investice do podlahy je záležitost dlouhodobějšího rázu, je potřeba dobře zvážit nejen materiál, ale i barvu a dekor. To vše by mělo ladit s interiérem, v němž bude podlaha umístěna.

Pokud patříte mezi ty, kdo doma milují pocit domácí pohody a útulnosti a chystáte se na rekonstrukci podlahy, dejte přednost podlaze dřevěné. Volit můžete mezi variantou parketovou či laminátovou.

Proč dát přednost podlaze laminátové?

Kvalitní laminát je materiál, který se vyrábí lepením několika vrstev. Ve většině případů se jedná o imitaci dřeva, ale může se objevit i varianta s imitací dalších materiálů. Podlaha z laminátu je nejen elegantní a trendy, ale svému uživateli nabízí i celou řadu výhod. Mezi ty nejdůležitější patří funkčnost, všestrannost, trvanlivost a originální vzhled. Kromě toho je cenově dostupná.

Podlaha z laminátu je vhodná i do namáhaných interiérů. Dalším kladem je velký výběr z celé řady dekorů a různých vzorů. Podlaha je velmi odolná a to dokonce i vůči poškrábání, je stálobarevná a svůj odstín nemění ani působením slunečního záření. Údržba laminátové podlahy je velmi snadná, stačí povrch zamést či vysát a setřít. Laminát je materiál vhodný i pro alergiky. Také instalace není náročná.

Obraťte se na odborníky

Jestliže se vám líbí výhody, které poskytuje laminátová podlaha a rozhodli jste se pro její nákup, obraťte se na odborníky ze společnosti FLOOR-EXPERTS, kteří jsou ve svém obru specialisté. Společnost se zaměřuje především na vysokou kvalitu produktů, které svým zákazníkům nabízí. Velký důraz klade na zkušenosti, jež získala v průběhu svého dlouholetého působení. Samozřejmostí je snaha o inovaci nabízených produktů a krátké dodací lhůty.