Dopřejte svému děťátku pohodlí v látkových plenách

Dopřejte svému děťátku pohodlí v látkových plenách

Stále více lidí se v mnoha směrech navrací k ekologickým materiálům a potřeby pro děti nejsou výjimkou. Ačkoliv jsou papírové pleny stále velmi oblíbené pro svou praktičnost, stále více rodičů zjišťuje, že nejsou pro jejich tou nejlepší volbou. Mnoho rodičů se stále více poohlíží po látkových plenách, jejichž obliba opět stoupá a to hned z několika důvodů.

Zdravá pokožka a pohodlí

Že je tkanina mnohem více hebčí a jemnější než papír, není překvapením. Papírové plenky pokožku různě dráždí a způsobují různé otlaky nebo vyrážky. Látka je pro děti příjemnější, prodyšnější a především, zdravotně nezávadná.

Látkové plenky mají však více výhod. Jejich design je moderní, vtipný, roztomilý, což můžete vidět na webu obchod-latkovepleny.cz. Na webu zjistíte, že nevzhledným pogumovaným a neforemným svrchním kalhotkám již dávno odzvonilo. Moderní design rozveselí každou holku i kluka a vy používáním látkových plen o mnoho snížíte svůj odpad, který zatěžuje okolí. Papírové plenky jsou neekologické již při své výrobě.

Na webu objevíte látkové pleny mnoha známých výrobců v různých provedeních, včetně svrchních kalhotek. Kromě toho na webu pořídíte prací prostředky a dětskou kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí a k dětské pokožce.

Žádné vyvařování ani žehlení

Možná máte v paměti, z dob minulých, jak naše matky látkové pleny vyvařovaly a následně stále hodiny u žehlícího prkna, aby plenky vyžehlily. Na to zapomeňte! Dnešní látkové plenky perte v pračce, před samotným praním použijte program máchaní a odstředění a pak teprve nastavte na běžné praní. Na plenky nikdy nepoužívejte aviváž, nahraďte ji trochou octa. Cítit rozhodně nebude a plenky po něm budou příjemně měkké.

Plenky nežehlete. Nikdy, ani v šestinedělí. Ani bambusové plenky není potřeba žehlit. Pokud máte další dotazy, mrkněte na web obchod-latkovepleny.cz, kde kromě zboží objevíte sekci s blogem plným zajímavých článků a rad.