Hurá do vlastního! Konečně i v Praze!

Hurá do vlastního! Konečně i v Praze!

Konečně vzniká projekt, na který Praha tak dlouho čekala! Možnost vlastního bydlení je na dosah ruky. Už se těšíte, až objevíte krásy nového bydlení v samotném srdci velkoměsta?

Vlastní bydlení je splněný sen

Hledáte bydlení na pár měsíců, nebo na dlouhou řadu dalších krásných let – pro všechny případy je zde konečně nový projekt, na který jsme dlouho čekali. Vlastní byty! Praha 3 již dlouho potřebovala vyřešit, co s nevyhovujícími prostory na Horním Žižkově. A našlo se skvělé řešení! Právě vzniká nová rezidenční a obchodní čtvrť plná zeleně a klidných zákoutí. Všude blízko, ale s dokonalým zázemím. Už se těšíte, až objevíte nové možnosti?

Jedinečná lokalita

Unikátní poloha Horního Žižkova je ideálním místem pro vlastní bydlení. Byty v Praze na Žižkově budou umístěny jen kousek od centra všeho dění, a zároveň v klidné a romantické lokalitě. Vlastní garáže, prostorné a vzdušné byty, které jsou z pera architektů vytvořeny tak, aby každý z nich nabízel dostatek přirozeného světla, jsou vynikajícím místem, kde si založit své vlastní místo k žití. Dostupnost městské hromadné dopravy i veškerá občanská vybavenost na dosah ruky – to je splněný sen!

Je libo balkón nebo lodžii?

Vyberte si svůj byt, který bude splňovat vaše požadavky. Hledáte byt 1+kk, nebo sháníte rodinné bydlení v bytě s dispozicemi 5+kk? Vybírejte z široké nabídky bytů, jejichž přesné rozměry si můžete sami prohlédnout online. Je libo balkón, terasu nebo lodžii? Rozhodněte se sami, co je pro vás nejvhodnější.

Vlastní bydlení uprostřed Prahy, v klidné a nově vznikající lokalitě. Radost z nového životního kroku! Už víte, jaký byt je pro vás nejvhodnější? Jak si zabydlíte místo, které bylo tvořeno s citem na maximální využití daného prostoru? Už se těšíte na pozitivní životní změnu?