Fotokiosek nesmí chybět na žádném zábavném setkání

Fotokiosek nesmí chybět na žádném zábavném setkání

Pořádáte ples, oslavu či firemní večírek? Jste pořadateli zábavného rodinného setkání či setkání s přáteli? Ať slavíte cokoliv, kromě prostor, občerstvení, pozvánek a dalších náležitostí je potřeba obstarat zábavu a fotografa, který vaše setkání zvěční a umožní vám si po čase nad snímky zavzpomínat nad veselou událostí. Existuje však možnost, kdy můžete tyto dvě věci spojit. Zábava a fotografování k sobě patří, tak proč toho nevyužít na vašem setkání.

S fotokioskem máte o zábavu postaráno

Fotokiosek přináší mnoho zábavy i těm, kteří o sobě tvrdí, že se neradi fotí. Věřte, že i ti největší „morousové“ se nechají strhnout bláznivými kreacemi, které fotokiosek umožňuje.

Pokud se podíváte na web fotokoutek.fun, jehož provozovatelé se pronájmem fotokiosků zabývají už delší čas, zjistíte, že se hodí na každou oslavu nebo veselé setkání – plesy, firemní večírky, svatby nebo oslavy narozenin.

Fotokiosek je vybaven možností vaše fotografie sdílet, ukládat do Cloudu nebo je s pomocí QR kódu okamžitě stáhnete do svého mobilu.

Co je potřeba pro umístění fotokiosku?

Fotobudka není závislá na wi-fi připojení, ovšem bez připojení nelze využít výhod okamžitého stažení nebo uložení fotografií.

Bez čeho se se však fotobudka, potažmo fotokiosek neobejde, je prostor. K využití fotokiosku je potřeba minimálně prostor cca 3 x 3 m a 2,5 m do výšky, elektrická zásuvka (230 V), větší stůl na rekvizity, které rozhodně nezůstanou na stole.

Mobilní fotoateliér

Fotokoutek je mobilní fotoateliér s profesionálními zábleskovými světly, profesionální fototiskárnou. Jeho využití je téměř neomezené a díky použitým rekvizitám nebo možnosti nastavení pozadí ho lze využít tématicky k určitému setkání.

Na webu fotokoutek.fun zjistíte potřebné informace a také si můžete prohlédnout galerii zábavných fotografií a přesvědčit se, že fotografování a zábava k sobě rozhodně patří.