Jak na výběr žaluzií?

Jak na výběr žaluzií?

Chybí vám dostatek soukromí? Můžete mít třeba ty nejlepší závěsy, ale nikdy vám nenahradí žaluzie. Žaluzie jsou nejpopulárnější formou stínění v interiéru. Nezabírají téměř žádné místo, snadno se ovládají a umožní vám jednoduše regulovat množství světla, které k vám proudí do domu. Stále více lidí řeší problém, jaké žaluzie vybrat, trh je široký a možností je tolik, že může být těžké se v nich orientovat.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou velmi estetické. Nejčastěji se s nimi setkáme v kancelářích, ale pronikají i do domů a bytů, většinou právě kvůli svému elegantnímu vzhledu. Jak již název napovídá, tak jsou tyto žaluzie vertikální a je k nim potřeba konzole. Jejich ovládání je snadné a hodí se často jako vzhledná náhrada závěsů. Vyplatí se vybírat kvalitní vertikální žaluzie z luxusní dřevěné tkaniny. Krásný výběr má eshop rolety-site.cz, který nabízí vertikální žaluzie, které disponují látkami z Nizozemska.

Venkovní žaluzie a rolety

Venkovní žaluzie mají mnoho výhod oproti všem ostatním typům. Disponují termoregulačním efektem a pomohou vám lépe udržet teplo v místnosti. Také jsou skvělou ochranou proti zlodějům, protože jsou pevnější a je velmi obtížné přes ně proniknout. Z vnitřní strany nezabírají žádné místo a to je další velké plus.

Horizontální žaluzie

Jde o nejrozšířenější typ žaluzií, existují v mnoha barevných provedeních a pokud si nevíte rady s výběrem, toto je univerzální volba, se kterou nikdy neuděláte chybu. Jsou levné, snadno se instalují a navíc vždy vypadají dobře.

Další druhy žaluzií

Velmi krásné jsou dřevěné žaluzie, jde o luxusní volbu, která vypadá úchvatně. Nabízí se vám také žaluzie pro střešní okna nebo třeba plissé žaluzie Easy Click. Nejlepší možností při výběru je inspirovat se přímo v eshopu rolety-site.cz, kde najdete širokou nabídku kvalitních modelů za skvělé ceny.