Kožené klíčenky

Kožené klíčenky

Nošením svazku klíčů jen tak po kapsách si koledujete o roztržení kapsy u kalhot, saka nebo bundy. Několikrát si sednete a klíče se derou ven. Proto je celkem logické, že je lepší vydat poměrně malou částku peněz za klíčenku, než za nové kalhoty či jiné oblečení. Riziku poškození se ovšem nevyhnou ani dámy, které nosí klíče v kabelce. Zvláště u drahé kabelky mohou být následky protržení díky klíčům bolestivé, nehledě na to, že klíče mohou v kabelce poničit i jiné věci.

Jak nakupovat?

Klíčenky si můžete vybírat i v pohodlí svého domova, a to na internetových webových stránkách www.penezenky-ahal.cz. Jakmile si vyberete pro sebe vhodnou klíčenku, stačí zaslat svou objednávku prostřednictvím e-mailu, a zboží vám bude doručeno na vaši adresu obratem.

Nabídka klíčenek

Výběr je skutečně bohatý a obchod peněženky AHAL nabízí nejrůznější klíčenky. Vybírat můžete klíčenky podle velikosti, tvaru i barevného provedení. Některé kožené klíčenky jsou uzpůsobeny tak, že je lze používat také jako kožené přívěsky na dva klíče. Nabídka obsahuje také malé kožené peněženky s klíčenkou. Pánské i dámské kožené klíčenky jsou vyrobeny převážně z kvalitní pravé kůže, takže jsou velice odolné a mají dlouhou životnost.

Druhy klíčenek

Pokud hovoříme o výběru klíčenek podle velikosti, tak se skutečně jedná o nabídku o rozměrech od 9x5x0,5 cm až po velké klíčenky o rozměrech pouzdra 12,5x8x1,5 cm. Příkladem malého rozměru je kožená klíčenka ve tvaru srdce vyrobená z pravé kůže černé barvy. Klíčenka má kroužek na klíče a je vhodná zejména pro klíče k dozickým zámkům. Naopak velká luxusní kožená klíčenka z velmi jemné kůže pojme kromě klíčů i doklady nebo bankovky i mince, které uložíte do menší kapsičky. Ve větší kapse jsou dva pevné řetízky s kroužky pro uchycení klíčů. Na výběr je několik pestrých barevných provedení. Tato luxusní kožená klíčenka má uzavírání na zip, který je opatřen masivním jezdcem.