Kvalitní obuv pro každého

Kvalitní obuv pro každého

Ne každý si uvědomuje, že nohy patří mezi nejvíce zatěžované části našeho těla. Mnohdy si za celý den téměř nesedneme a nohy tak musí po celý den zvládnout váhu našeho těla. Nevhodná obuv způsobuje nejen bolení nohou, ale také špatné držení těla, posunutí plotének, jež způsobuje bolesti zad, potíže s lýtkovými svaly a klouby. Pokud zvolíme nevhodnou obuv pro naše nejmenší, dochází k špatnému formování nožní klenby.

Ať se jedná o obuv vycházkovou, sportovní, pracovní či pro běžné nošení, neměli bychom se řídit jen jejím designem, ale také dalšími hledisky.

Podle čeho vybírat boty?

Prvním hlediskem by měl být použitý materiál. Také bychom měli hledět na způsob zpracování, do něhož spadá střih, šití či lepení jednotlivých dílů nebo instalace membrány. Posledním hlediskem je tvar boty, především ten vnitřní. Také bychom si měli dát pozor na kvalitu podrážky.

Kvalitní obuv pro každou příležitost nabízí e-shop Repa cz. Veškeré zboží zde nabízené splňuje vysoké standardy kvality, jež dokládá i certifikát ES. Kromě obuvi zde naleznete také ochranné pracovní pomůcky mezi něž se řadí pracovní rukavice, pracovní, či zdravotnická obuv či potřeby pro svářeče, kováře a další profese, které kladou vysoké nároky na zdraví během pracovního procesu.

Kvalitní obuv značky Prestige

Obuv Prestige byla vždy považována za kvalitní značku. V nabídce společnosti Repa naleznete „prestižky“ nejen pracovní, ale i vycházkové nebo sportovní.

Prestige Klasik nabízí široké využití a je vhodná jak pro turistiku, tak i rekreační sporty. Je dokonalým pomocníkem v práci. Nabízí pohodlí a komfort. V nabídce naleznete modely šněrovací nebo na suchý zip.

Prestige Denim je typ obuvi určený především k rekreačním účelům. Naleznete zde modely jak klasické, tak i přezouváky. Pro její výrobu se používá useň vzhledu rifloviny. Podešev je navržena tak, aby tlumila nášlapnou sílu a šetřila náš pohybový materiál.