Pro tvořivost i lepší soustředění – kratom je malý zázrak z přírody

Pro tvořivost i lepší soustředění – kratom je malý zázrak z přírody

Hledáte přírodní prostředek, který by vám pomohl lépe se soustředit, být kreativnější, zahnal by únavu, dodal energii a třeba i zvýšil motivaci? Pak vsaďte na kratom. Ale ne jen tak ledajaký. Zkuste kvalitní a tradičně zpracovávaný kratom z Bornea od GreenHerbs.cz.

Co je kratom

Možná přemýšlíte, co je kratom a jaké má kratom účinky. Je bezpečný? Je legální? Můžeme vás uklidnit. Kratom je čistě přírodní látkou a de facto se jedná o usušené a rozemleté listy stromu Mitragyna Speciosa, které indonéští farmáři (vy)užívají již tisíce let. Listy obsahují vyvážený poměr širokého spektra alkaloidů, které mají na lidský organismus nečekaně pozitivní účinky.

Tyto listy se obvykle sklízejí z mladých, sadbových stromků, kde je poměr alkaloidů naprosto dokonalý. Vysoké, již vzrostlé stromy oproti tomu poskytují kratom s velmi vysokým množstvím alkaloidů, který je ovšem velmi drahý a na běžném trhu téměř nedostupný.

Kreativita roste

O kratomu se hodně hovoří a píše v souvislosti s odbouráváním stresu, uklidněním, lepší a kvalitnější relaxací. Ale kratom účinky vykazuje i v oblasti kreativity. Jak potvrzují jeho zkušení uživatelé, tak po kratomu stoupá kreativita, zlepšuje se soustředění, přibývá energie, mizí únava a  zvyšuje se také motivace. Díky tomu je kratom úžasným prostředkem pro všechny tvůrčí profese, protože může zajímavou a zcela přírodní cestou podpořit proces tvorby.

Kratom prodej

Důležité je, že v České republice má kratom prodej povolený a je u nás legální – podobně jako v dalších státech světa. Můžete si tedy svobodně vybrat, jaký druh kratomu bude vyhovovat právě vám a jaký vám nejvíce pomůže. Existuje totiž několik základních druhů kratomu lišících od sebe především barvou (ta přitom vzniká odlišným způsobem zpracování listů z Mitragyna Speciosa). Každý typ kratomu má navíc trochu jiné účinky – a jiný poměr alkaloidů (zejména Mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu).

Na GreenHerbs.cz najdete:

Bílý kratom

 • kratom Borneo White, případně Super White A+
 • nechávají se v něm příměsi z žilek listů, které v jiných typech kratomu chybí
 • díky tomu dokáže bílý kratom dodat nejvíce energie ze všech typů

Červený kratom

 • jedná se o nejsilnější typ kratomu
 • obsahuje nejvyšší podíl alkaloidu mitragynin
 • červený kratom nejlépe podporuje relaxaci, snižuje stres a tlumí bolest

Zelený kratom

 • jde o nejpopulárnější kratom
 • má nejlépe vyvážený poměr alkaloidů
 • leží na pomezí mezi bílým a červeným kratomem
 • zelený kratom dodává energii a zvyšuje koncentraci

Zlatý kratom

 • pochází z mladých listů Mitragyna Speciosa
 • má unikátní podíl alkaloidů Mitragynin a 7-hydroxymitragynin
 • vhodný i pro začátečníky

Kdy vyzkoušet kratom?

Láká vás kratom, ale nejste si jisti, jestli je to to pravé pro vás? Pokud ho nezkusíte, nikdy to nezjistíte.

Jedná se o zcela přírodní a legální látku. Podle mnoha expertů je dokonce bezpečnější než alkohol či nikotin. S rozumným přístupem se může stát vaším nejlepším přítelem a bude vám pomáhat dosahovat lepších výkonů, lepšího soustředění a dodávat vám energii.

Na GreenHerbs.cz můžete získat mnoho cenných rad, návodů a tipů. Podstatné také je, že tento kratom je pečlivě vybíraný a dodávaný prověřenými farmáři z Bornea – s nimiž se majitelé e-shopu osobně znají a přátelí. Takže kvalita v tomto případě vítězí nad kvantitou.

A pokud si stále nejste jisti, který vybrat a jak? Můžete vyzkoušet třeba testovací balíček. A teprve poté se rozhodnete, jestli do toho jít naplno a koupit si kratom, který vyhoví vašim potřebám.