S jakými šperky toto léto náležitě zazáříte?

S jakými šperky toto léto náležitě zazáříte?

Outfit bez šperků působí jaksi nedotaženě a mnohdy až nedbale. I když si oblečete krásné šaty, halenku a sukni, bez vhodných šperků a dalších doplňků to prostě nebude ono. Na jaké šperky byste měli vsadit letošní léto?

Zlaté šperky

Letošní léto neprohloupíte se zlatými šperky. I když jsou v létě často in šperky stříbrné, letošní rok jasně vládnou šperky ve zlatých odstínech. Pávě ty se totiž skvěle hodí k opálené pokožce. Dopřejte si zásobu letních šperků v podobě náušnic, náramků či prstýnků. Stačí zlaté šperky sladit s vhodnými barvami a vyrazit.

Barvy

Vsadit můžete také letošní léto na barevné šperky. Jedná se především o nejrůznější náušnice, náramky či řetízky, kterým nechybí barevné doplňky. Ty mohou být vyrobeny z přírodních materiálů. Vyberte si vhodné barvy šperků, které se budou hodit k barvě vašeho outfitu. Nezapomeňte, že byste měli mít dostatečnou zásobu náušnic a dalších šperků, které můžete s outfity pravidelně kombinovat.

Originální a vtipné

Zvolit můžete také náušnice, které budou vyjadřovat vaši osobnost. Vyberte si vtipné náušnice, které pobaví vaše okolí a trefně vystihnou vaši osobnost. Originální náušnice jsou dobrou volbou pro všechny, kteří chtějí okolí okouzlit. Vybrat si můžete z pestré nabídky náušnic, nechybí ani tvary not, houslové klíče, emoji, blesku apod.

Moře

Velmi in budou letošní léto náušnice, náramky a prstýnky inspirované mořskou tématikou. Snadno seženete zajímavé náušnice ozdobené perletí, mušličkami či modrými doplňky. Moře je tím, co k létu náležitě patří a vy se na něj můžete připravit již ve své domovině. Velmi ladí perleťové doplňky se zlatou barvou a působí ležérně a zároveň velmi originálně. Dopřejte vašim outfitům doplnění o zajímavé šperky. Okouzlíte tak své okolí a osvěžíte nudné kombinace.