Solné lampy a svícny

Solné lampy a svícny

Chcete-li si doma vytvořit příjemnou atmosféru pomocí intimního osvětlení, vyzkoušejte solné lampy. Nejenže vám budou svítit, ale navíc mají vyzařují do okolí zdraví prospěšné látky. Jak sám název solné lampy nebo také solné svícny napovídá, jedná se o léčivý minerál v podobě kusu soli. Těží se z velkých hloubek a je to v podstatě pozůstatek pravěkého procesu tvorby Země. Proto je namístě používání názvu solné lampy přírodní. Výsledný tvar se totiž vytvoří hrubým opracováním po vynesení na světlo, takže zůstane v přírodní podobě a při zahřívání svíčkou nebo žárovkou vloženou dovnitř se uvolňují léčivé prvky.

Jaké jsou účinky solných lamp?

Solné lampy, nebo také solné svícny mohou být nejen originálním bytovým doplňkem, ale také zdrojem zdraví. Jejich zdravotní účinky obhajuje i tradiční čínská medicína, která klade důraz na přírodní látky. U solných lamp vyzdvihuje jejich prospěšnost pro dýchací cesty. Proto se používání stolních lamp doporučuje hlavně alergikům. Budete-li solnou lampu používat, za krátký čas zjistíte zlepšení dýchání přes den i během spánku a zlepšení stavu své alergie či astmatu. Používání solné lampy prospívá také krevnímu oběhu, aktivaci lymfu nebo vyrovnání přebytečné hladiny cukru v krvi.

Druhy stolních lamp

Na výběr jsou dva základní druhy lišící se světelným zdrojem. Dovnitř solné lampy se totiž vkládá buď svíčka nebo žárovka. V nabídce obchodu Magie Přírody jsou rozmanité přírodní barevné odstíny, takže si každý může vybrat nejen podle svého vkusu, ale i podle svého interiéru.

Yoni vajíčko

Tento další produkt Magie přírody je určen ženám, které si díky cvičení s yoni vajíčkem zlepšit stav svého pohlavního orgánu, aby i ve vyšším věku zůstal pevný a pružný. Ve staré Číně se používala vajíčka vyřezávaná z nefritu a ženy si díky němu probouzely smyslnost a zvyšovaly sexuální prožitek. Yoni vajíčko z Magie přírody mohou ženy nosit ve vagíně a cvičení s ním jim pomůže nejen zpevnit vaginální stěny, tkáně a svaly, ale také zvýšit citlivost i celkové zdraví a osobní pohodu.