Ubytování v Chorvatsku v předstihu

Ubytování v Chorvatsku v předstihu

Českými turisty nejvíce navštěvovanou destinací je již řadu let Chorvatsko. Tato země je populární díky relativní blízkosti Jaderského moře, které je mimořádně čisté, členitému pobřeží, krásným plážím, přírodními krásami a také příbuzností jazyků. Nejvíce lidí cestuje do Chorvatska po vlastní ose, tedy automobilem. Někteří spoléhají na to, že na místě se vždy nechá najít vhodné ubytování, jiní mají rádi klid a rezervující si ubytování v dostatečném předstihu. Pro klidné cestování a z hlediska úspory času je druhá varianta nepochybně lepší.

Jak hledat ubytování v předstihu?

Skvělou službou je internetový portál Ubytování Chorvatsko, na jehož stránkách je každému zájemci k dispozici největší český katalog soukromého ubytování. Najdete zde hotely, penziony, bydlení v rodinách ale především jsou nabízeny apartmány Chorvatsko.

Jak se v portálu orientovat?

Než se pro vás stane cesta do Chorvatska realitou a budete již rozhodnuti, ve kterém regionu a v jakém termínu budete letos odpočívat, stačí tyto základní údaje jednoduše uvést do příslušné kolonky. Dále sem ještě napíšete počet osob, pro které chcete ubytování zajistit a nakonec svou e-mailovou adresu. Ta je nezbytná proto, že na ni budete dostávat jednotlivé nabídky. Pro každého zájemce je velice důležitá výhoda, že může vyjednávat přímo s majitelem ubytovacího zařízení. Díky této skutečnosti odpadá jednání s prostředníkem, kterým je zpravidla cestovní kancelář, které je třeba ještě zaplatit provizi.

Co na portálu najdete?

Především je tu pestrá nabídka nejrůznějších ubytovacích možností v hotelech, penzionech či apartmánech. Novinkou, která vám pomůže učinit si co nejpřesnější představu o každé nabídce, je videoprezentace. Každý objekt tak můžete vidět reálně nejen z vnějšího pohledu, ale uvidíte i jeho interiér včetně vybavení pokojů. Kromě ubytování portál nabízí i celou řadu užitečných informací o silnicích a objížďkách, o ostrovech nebo o počasí v Chorvatsku ve vybraném termínu a konkrétní destinaci. Také se dozvíte názory ostatních turistů z přiložených recenzí.