Venušiny kuličky pomohou k lepšímu sexu i zdraví

Venušiny kuličky pomohou k lepšímu sexu i zdraví

O venušiných kuličkách slyšela většina žen, ale ne každá s nimi má zkušenosti. Pokud si myslíte, že jde o zbytečnou erotickou pomůcku, jste na omylu. Jde o nástroj, který dokáže zcela změnit váš sexuální život a zlepšit vaše intimní zdraví. Pokud se oddáváte sexuálním radovánkám s vaším partnerem, jistě si chcete užít kvalitní sex, který bude příjemný pro obě strany. Ne každá žena má úzkou vagínu, která by partnerovi zajistila intenzivní stimulaci. Pokud tento problém trápí i vás, skvěle pomohou venušiny kuličky, které dokáží vytrénovat svalstvo pánevního dna a zajistí vám užší vagínu, která se partnerovi postará o lepší zážitek.

Co byste měli o venušiných kuličkách vědět?

Lze je zakoupit v mnoha provedeních, ale obvykle mají podobu dvou kuliček spojených provázkem. Vyrábí se z různých materiálů, od plastových až po kovové, ale doporučujeme sáhnout po silikonových, jelikož se snadno udržují, jsou příjemné na dotyk a také jsou hygieničtější. Uvnitř venušiných kuliček se nacházejí dutina s kovovými kuličkami, které při pohybu způsobují vibrace. Cílem venušiných kuliček je zavést je do vagíny a následně je tam udržet. Kuličky se prodávají různé váhy i velikostí, těžší kuličky je těžší udržet a lehčí se vám zase drží lépe. Čím těžší kuličky jsou, tím více posilujete svaly pánevního dna, ale doporučujeme začít lehčími.

Nošení kuliček

Venušiny kuličky je vhodné nejprve vyzkoušet doma, když si na ně zvyknete, můžete je nosit i na veřejnosti, v práci nebo při běžných činnostech, třeba i několik hodin denně. Posílené pánevní svalstvo přinese lepší prožitek při sexu nejen partnerovi, ale i vám, snadněji dosáhnete vyvrcholení a také snížíte riziko inkontinence. Zdravotních výhod je však ještě více. Nejlepším místem pro nákup je sexshop, buď můžete zavítat do kamenného nebo si je diskrétně objednat online a začít s tréninkem. Nošení venušiných kuliček si užijete, je to příjemné a přinese vám i mírné vzrušení. Použít je můžete i při masturbaci, k tomu nejvíce oceníte vibrační venušiny kuličky, existuje jich nespočet druhů a jistě si mezi nimi vyberete.