Zářivý úsměv umí divy, jak ho ale docílit?

Zářivý úsměv umí divy, jak ho ale docílit?

Zářivě krásný úsměv je to nejhezčí gesto, jaké můžeme udělat. Když se někdo usmívá, je oblíbený a lidé ho mají rádi. Mnoho lidí je usměvavých, ale svůj úsměv skrývá z jednoho prostého důvodu, stydí se za své zuby. Zuby jsou velmi výrazné, při komunikaci s ostatními obvykle sledujeme jejich obličej a tak ani zuby neuniknou pozornosti ostatních.

Jestliže jsou vaše zuby zažloutlé a kvůli tomu je nechcete ukazovat okolí, vždy existuje řešení. Mnoho lidí navštěvuje svého zubního lékaře, někteří zubaři službu bělení nabízejí. Jiní lidé zkouší různé domácí recepty nebo přípravky pro vybělení zubů. Například v minulosti se používala i rtuť, která je silně jedovatá. Mnoho přípravků zase dokáže poničit sklovinu a to není efekt, který bychom chtěli. Bělení zubů by mělo být v první řadě bezpečné a šetrné, aby zuby neponičilo a mohli jsme si uchovat zdravý chrup až do pozdního věku.

Metoda bělení zubů

Bělení zubů můžete šetrně provést díky unikátní bělící sadě, kterou najdete na Vybelime.cz. Sada se skládá z šetrného gelu, který dokáže odstranit skvrny na zubech a zacelit nedostatky zubů. Dále z drobné LED lampy, která vyzařuje světlo o vlnové délce 530nm, to má za cíl zlikvidovat bakterie v ústech, které by mohly zapříčinit vznik kazů. Lampa je napájena 1x CR2025 baterií a velmi snadno se používá. K bělení dojde již po 10 minutách používání, ale plný efekt zaznamenáte za 27 dní, kdy se zuby vybělí až o 5 odstínů.

Další péče o zuby

Kromě bělení je samozřejmě předpokladem zdravého chrupu pravidelná péče o zuby, která zahrnuje pravidelné a důkladné čištění. Rovněž je vhodné používat ústní vodu pro likvidaci bakterií v ústech, dentální nit nebo mezizubní kartáčky. Rovněž byste měli alespoň jednou nebo dvakrát do roka navštívit zubního lékaře na preventivní prohlídce, abyste se ujistili, že jsou vaše zuby v pořádku a nevznikají vám někde zubní kazy. Starejte se o vaše zuby důkladně a ještě v pozdním věku vám budou spolehlivě sloužit.