Erotika běžného života – jak si zpříjemnit intimní chvíle?

Erotika běžného života – jak si zpříjemnit intimní chvíle?

Máte pocit, že s partnerem už ty intimní chvíle nejsou jako kdysi? Spěch, stres, vždycky je něco, co je třeba udělat. Přijdou děti, o ty je třeba se starat, jste unavení, nemáte náladu, v duchu počítáte, za jak dlouho budete vstávat. Romantika nic moc, co? Po letech už víte, co má partner rád, když se sejdete v posteli, tak si vše rychle „odbudete“ a spokojeně usnete. Takovýto stereotypní vztah může spět k záhubě. Pokud také vidíte, že vztah už se dostal do zajetých kolejí, ze kterých je poměrně těžké se dostat ven, pak je nejvyšší čas jednat!

Promluva je důležitá

Sedněte si a mluvte spolu! Komunikace je základem každého vztahu a vidíte-li, že to spěje někam, kam nechcete, pak je nejvyšší čas promluvit si. Možná to partner vidí stejně, možná jen také neví, jak z toho ven. Všechno spolu proberte a domluvte se na tom, jak z toho ven. Potřebujete nový náboj nejen do ložnice, ale celkově do života a vztahu.

Udělejte si na sebe čas

A tím nemyslíme, že si společně sednete a budete probírat, co uvařit na další týden, jaké výdaje bude potřebovat váš dům či byt. Jděte spolu znovu na rande, projít se, do divadla, kina, na večeři. Sedněte si večer s vínem a podívejte se na film nebo si jen tak povídejte. Důležité je, když budete společně a znovuobjevovat kouzlo jeden druhého.

Zažehněte plamen vášně

Podobně jako komunikujete, musíte zažehnout vášeň také v ložnici. Žádné bolí mě hlava, jsem unavená, není čas, až o víkendu. Dopřejte si intimní chvíle pravidelně, jen pro vás dva. A můžete zkoušet nové věci? Rádi vyzkoušíte nějaké anální hračky a trochu experimentujete? Nebo by vás lákalo spíše fetiš oblečení? Ať už je to cokoliv, pokud se na nějaké fantazii domluvíte společně, pak ji můžete rovnou uskutečnit! A plamen vášně bude žhnout neustále!