Polokošile pro teplé i chladnější období

Polokošile pro teplé i chladnější období

Každý z nás má rád pohodlné oblečení, které je navíc nejen moderní, ale také příjemné. Pro každé období jsou vhodné jiné kousky oblečení.

Oblečení pro teplejší dny

Než začnete vybírat jednotlivé kousky oblečení, zaměřte se nejprve na materiály. Pro horké letní dny jsou ideální takové, které jsou prodyšné a příjemné pro nošení. Patří mezi ně bavlna, konopí a v současné době velmi oblíbené bambusové vlákno. Chladivá a příjemná je i viskóza, která patří sice mezi vlákna umělá, ale je vhodná pro horké letní dny.

Co se jednotlivých kousků oblečení týká, muži dávají přednost kraťasům, které doplní tílkem či tričkem, podle toho, k jaké příležitosti se oblékají.

U žen jednoznačně vyhrávají lehké letní šaty či sukně, které lze doplnit vzdušnou halenkou či topem.

Velmi oblíbeným kouskem jsou i polokošile krátké rukávy, které nabízejí jedinečné spojení unikátních vlastností košile a trička. Tento kousek oblečení je nejen moderní, ale také pohodlný a díky široké nabídce různých modelů je vhodný téměř pro jakoukoli příležitost. Jak ženy, tak muži jej mohou doplnit dalšími kousky oblečení a vytvoří tak dokonale padnoucí outfit.

Oblečení pro chladnější dny

Jakmile zmizí sluníčko, objeví se mraky a začne počasí chladnější, hledáme vhodné alternativy k oblečení, které začínáme, s přibývajícími chladnými dny, vrstvit.

Velmi oblíbenými kousky jsou polokošile dlouhé rukávy, jejichž široký výběr nabízí e-shop xfer.cz. Jsou to zajímavé a originální modely, které užijete jak v zimním období, tak i během chladnějších dnů brzkého jara či pozdního podzimu. Tento praktický kousek oblečení nesmí rozhodně chybět v šatníku žádného moderního muže. Stejně tak to platí i o šatníku moderní ženy. Díky polokošili s dlouhým rukávem si můžete vytvořit nespočet variací a váš outfit bude vždy originální a neokoukaný.