Jak mohou muži zlepšit svůj intimní život?

Jak mohou muži zlepšit svůj intimní život?

Každý muž si přeje mít perfektní milostný život, ve kterém je jeho partnerka s jeho výkonem vždy spokojená. Sex není pouze o samotném styku, ale většina mužů to tak vnímá. K němu je však zapotřebí dosažení potřebné erekce a právě ta dělá mužům často problémy.

Ne vždy je nedostatečná erekce způsobena zdravotním problémem, často za ní stojí dlouhodobý stres, únava, nevyspalost, plná hlava starostí nebo nervozita. To se často objevuje i u mladých mužů, kteří si neuvědomují, že sex se odehrává především v hlavě a že bez psychické pohody a uvolnění si nelze dopřát kvalitní sex. Je potřeba včas vypnout a soustředit se jen na to příjemné. Nejlépe tomu pomůže odreagování před samotným stykem, dostatečná předehra a ta správná atmosféra, o ní by se měla postarat i partnerka. Pak je mnohem větší pravděpodobnost, že se dostaví kvalitní erekce.

Jak na zlepšení erekce

Kromě psychické stránky je třeba brát v potaz i tu fyzickou. Na erekci má značný vliv životní styl mužů. Mnoho mužů žije sedavým životním stylem, má nedostatek pohybu, kouří, konzumuje alkohol, je obézních a konzumuje nezdravé potraviny. To se dlouhodobě projeví i na erekci, ucpané žíly a nedostatečná kondice způsobí i méně kvalitní erekci, proto je potřeba udržovat vyvážený jídelníček a pravidelně sportovat. Na erekci má samozřejmě vliv i přibývající věk a pro zlepšení erekce můžete udělat to,že začnete konzumovat doplňky stravy, které příznivě působí na zdraví prostaty, zvýšení libida a celkově na intimní oblast.

Pokud jste zaznamenali dlouhodobou erektilní dysfunkci, tak doporučujeme navštívit i urologa, ten vás krátce vyšetří a pokud nemáte větší problémy s tlakem nebo srdcem celkově, může vám doporučit léky pro erektilní dysfunkci, které zajistí rychlé dosažení erekce. Vždy je ale vhodné dbát na prevenci a nejprve se zaměřit na zdravý životní styl, psychickou vyrovnanost a užívání doplňků určených pro zdraví v intimních partiích.