Jak můžete dostat část peněz z nákupu zpět?

Jak můžete dostat část peněz z nákupu zpět?

Díky možnostem internetu dnes můžete běžně nakupovat z pohodlí domova. Stačí si otevřít zařízení s připojením k internetu, například mobilní telefon či tablet, a pustit se do nakupování. A nejenže můžete nakupovat z vašeho gauče, ale díky slevovým portálům dnes můžete dostat i část peněz ze svého nákupu zpět a tím ušetřit.

Výhodný nákup

Ať už sháníte oblečení, doplňky do domácnosti, potraviny, léky či obuv, vyplatí se vám nakupovat skrze slevový portál. Ten vám nabízí slevy online a možnost, jak zvláště na velkém nákupu dostatečně ušetřit.

Jak to funguje?

Nakupování prostřednictvím slevového portálu je nesmírně jednoduché. Stačí, když si na stránkách tipli.cz vyberete obchod, ve kterém běžně nakupujete, například eObuv, a poté jste přesměrováni do daného e-shopu. Slevový portál je tedy jen jakýsi rozcestník, ve kterém si vyberete daný obchod. Poté už nakupujete naprosto identicky s tím rozdílem, že část ze svých peněz dostanete po nákupu zpět na bankovní účet. U každého obchodu je totiž uvedena sleva v procentech, která se vám z výsledné částky nákupu vrátí. Stačí se tedy na slevovém portále registrovat a pustit se do nakupování.

Žádný háček

Nemusíte se ničeho obávat. Veškeré služby jsou totiž zdarma, tedy registrace na slevovém portálu, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet. Reklamace probíhá identicky, jako kdybyste nakupovali běžně přes daný e-shop. Žádný háček, ani trik v tom není.

Peníze zpět?

A jak je možné, že dostanete část svých peněz z nákupu zpět? Pravdou je, že internetové ochody platí slevovému portálu za to, že k nim přivádí nové zákazníky. Slevový portál se o tuto odměnu následně dělí s vámi. Nakupovat tak výhodně můžete například i v e-shopu About You, který vám nabízí rozmanitou nabídku oblečení, doplňků a obuvi.