Oblíbené metody estetické medicíny, které řeší problémy neinvazivními metodami

Oblíbené metody estetické medicíny, které řeší problémy neinvazivními metodami

Co se vybaví konkrétně vám v případě, kdy se řekne slovo estetická medicína? Pokud i vy patříte mezi ty, kterým se na první dobrou vybaví implantáty nebo liposukce, tak se nemáte za co stydět. Dlouhodobě se jedná o témata, která byla v rámci estetické medicíny nejvíce probírána. V dnešní moderní době už ale máme mnohem více možností, než jsou tyto zastaralé postupy.

Moderní estetická medicína mnohem více myslí na to, aby se klient nemusel nijak omezovat ve svém běžném životě. A používá k tomu takových metod, díky kterým se stává z operace jen rutinní návštěva.

Liposukci lze provést opravdu i bez zásahu do těla

Nepříjemné obrázky liposukce s obrovskou jehlou můžou leckoho vyděsit. A ani se nedivíme! S postupem moderních technologií mohly ale vzniknout mnohem sofistikovanější a příjemnější možnosti, jak takový úkon provést. Jedním z nich je kryolipolýza. Jedná se o odebírání tukových zásob tak, že je přímo na tukové buňky přes kůži působeno chladem. Jsou totiž mnohem náchylnější na chlad než okolní buňky. Díky tomu lze problematické zóny zcela regulovat, aniž bychom přitom ohrozili jedinou okolní buňku, nebo museli zasahovat do těla.

Odstranění znamének laserem

Znaménka mohou být pro někoho jenom estetickým problémem, jiný se jich dokonce ze zcela pochopitelných důvodů vyloženě bojí. Znaménka a jejich vznik během života je přirozeným kožním procesem, do značné míry ovlivněným také genetikou. Hlavně co se týče velikosti a umístění znamének. Jejich odstranění přitom může být bezbolestné a jednoduché díky odstranění znamének laserem.

Lifting bez implantátů

V mnoha případech se dříve prováděl lifting s pomocí implantátů, tak aby z důvodu zduření dané části těla zmizely i vrásky. Jenže moderní plazmalifting je už něco úplně jiného. Jedná se o metodu, kdy na základě odběru krve dojde k nastartování rozmnožování kmenových buněk. Ty jsou zásadně zodpovědné za veškeré regenerační procesy včetně regenerace kůže. Díky tomuto ošetření můžete přirozenou regeneraci několikanásobně navýšit.