Potěšte babičku nebo dědečka originálním dárkem!

Potěšte babičku nebo dědečka originálním dárkem!

Potěšit někoho dárkem, který vybíráte přesně pro něj, je velmi krásné. Ruku na srdce, kdo nerad dostává dárky? Ať už to jsou velké a hodnotné dary, které můžete dostat na narozeniny, Vánoce či k nějakému jubileu, tak drobnosti, které vás umí potěšit. Už jen vědomí toho, že si na vás někdo vzpomněl, umí zahřát u srdce. Vzpomenete si rádi i vy na své blízké? Přátelům uděláte radost vždy, drobností, dobrým dortem nebo něčím, co je charakterizuje. Rodiče také neopomíjíte, dáváte si záležet na dárcích a občas jim něco přinesete jen tak, když jdete na návštěvu.

Na koho nezapomínat?

Co prarodiče? Na ty se obvykle ve spěchu a shonu zapomíná. Právě oni však potřebují pozornost nejvíce. Mnohdy jsou v důchodu, sedávají doma a společnost, zejména vlastní rodiny potřebují nejvíce. Mít si s kým popovídat, poslouchat historky, které neomrzí či jen tak strávit čas se svými blízkými. Nejen při narozeninách, Vánocích nebo jiných oslavách jim můžete pořídit drobný dárek. Jenže co jim jako dárky k narozeninám pořídit? Když se jich nenápadně zeptáte, co by se jim asi tak hodilo, většinou máchnou rukou, že všechno mají nebo nic nepotřebují. To byl ostatně případ také mé babičky.

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

 

Nic nechci, všechno mám

Když jsem z ní mámila, co by si přála k narozeninám nebo na Vánoce, vždy mne odmávla, že ona nic nechce, všechno má, co na stará kolena asi tak potřebuje a mám si raději koupit něco pro sebe. Klasická babička. Časem jsem zjistila, že dárky jako teplé pantofle nebo funkční věci leží ve skříni „na lepší časy“ a tak jsem přemýšlela. Dárek pro seniora a ideálně takový, který by se líbil? Nakonec mi padlo do oka Frutiko. Babička miluje ovoce, čokoládu a květiny, takže jsem to hezky střídala. A radost byla nefalšovaná. Na čokoládě a ovoci jsme si smlsly společně a ještě si stihly krásně popovídat.