Originální dárky pro vaše blízké

Originální dárky pro vaše blízké

Pokud chcete své blízké potěšit originálním a méně obvyklým dárkem, zavítejte na e-shop buddhanaramky.cz. Kromě náramků vyrobených z minerálů si zde můžete objednat i další netradiční dárky. Podívejte se na některé tipy, které vás budou třeba inspirovat.

Minerální náramky

Náramky se lidé zdobili již v dobách dávno minulých. Pro jejich výrobu používali to, co jim poskytla příroda. Nejinak je tomu i u náramků vyrobených z minerálů. Podle mýtů a legend mají minerály léčivé vlastnosti a právě proto si lidé tyto náramky pořizují a nosí je. Vybírají je nejen podle vlastností, které jednotlivé minerály mají, ale třeba podle znamení horoskopu.

Historie propojení náramku a znamení zvěrokruhu sahá do řecké mytologie. Také v období renesance se objevovala nutnost nosit u sebe kámen nebo symbol narození. I v současné době si někteří z nás pořizují náramky z minerálů, které souvisejí s jejich znamením.

Yoni vajíčko

Yoni vajíčko je určeno ženám a je to pomocník vhodný pro posilování svalů dělohy a pánevního dna. Pro jeho výrobu se také využívají minerály, které se opracovávají do tvaru slepičího vejce. Mezi další výhody cvičení s Yoni vajíčkem patří prevence proti inkontinenci, zlepšení držení těla nebo vyšší citlivost v oblasti intimních partií.

Vonné tyčinky

Pokud chcete své blízké potěšit příjemnou vůní, která je vhodnou volbou pro odpočinek a relaxaci nebo prevencí proti virům a bakteriím, pak jsou to právě vonné tyčinky. V nabídce naleznete varianty s vůní květů, bylinek nebo santalového dřeva. Mezi země, kde se tradičně tyčinky vyrábějí a používají, patří Čína, Japonsko nebo Tibet. Vonný kouř, který z tyčinek stoupá, nás uklidňuje a navozuje nám dobrou náladu, podpoří relaxaci a nádherně provoní celý interiér. Feng Shui používá pálení vonných tyčinek jako jednu z očistných technik.