Peněženky AHAL se vyznačují především kvalitou

Peněženky AHAL se vyznačují především kvalitou

Elegantní peněženky z pravé kůže pánské i dámské, oblíbené dolarovky, visačky na kufry, klíčenky, pouzdra na karty a další kožené zbožím nabízí obchod peněženky AHAL. Jedná se o internetový obchod, který působí na českém trhu od roku 2013. Zaměřuje se především na renomované značky, jelikož si klade za cíl nabízet zákazníkům něco odlišného oproti tomu, nač jsou zvyklí. Objednané zboží rozesílá každý pracovní den, jelikož prodává jen to, co je skladem.

Peněženky

Kvalitní a elegantní peněženka je vizitkou každého úspěšného muže, ať už se jedná o mladé pány či seniory. Kožené peněženky se dělí na dva základní typy, a sice lidově nazývanou prkenici určenou do náprsní kapsy saka, nebo menší peněženku vhodnou do zadní kapsy kalhot. Ve druhém případě ovšem nedělá dobře, když je díky peněžence nadité drobnými kapsa vyboulená. Z těchto důvodů výborně slouží peněženka na drobné. Její výhodou je, že se do ní pohodlně vejdou nejen mince, ale i bankovky nebo platební karty. Pokud u sebe nenosíte moc peněz ani karet, je dobrým řešením kapsička na mince, která se díky malé velikosti vejde do každé kapsy. Obchod peněženky AHAL nabízí peněženky na drobné pro pány i dámy, které si je mohou snadno uložit do kabelky.

 

Další kožené výrobky

Vedle peněženky může být dalším praktickým pomocníkem měšec na peníze. Tento výrobek zná většina z nás už jen z pohádek či historických filmů. Ovšem i v dnešní moderní době se může kožený měšec na peníze uplatnit. Obchod peněženky AHOL nabízí například maxi kožený měšec, který se skládá z několika dílů. Je vyroben z pravé kvalitní vepřovice, takže vyniká odolností a dlouhou životností. K jeho bezpečnému uzavření slouží kožená šňůrka. Proto si můžete do měšce ukládat různé cennosti, šperky nebo mince. Na výběr je několik barevných kombinací a praktickým doplňkem k uzavření je kožený erb.