Pohodlné mikinové šaty jsou „cool“

Pohodlné mikinové šaty jsou „cool“

Mít na sobě něco pohodlného je velmi příjemné, zvláště pokud máte volnost v oblékání jen o víkendu. Mnoho lidí musí během pracovního týdme dodržovat dress coode, nosit uniformu či ochranné pracovní oblečení. Proč tedy nenosit něco jako mikinové šaty, díky kterým budete vypadat krásně a ležérně, abyste vyzdvihli svou přirozenou stránku. Nošení mikinových šatů má jednu bonusovou výhodu. Spočívá v tom, že vám může velmi snadno pomoci zakrýt tuk na břiše, takže nemusíte být ve své nejlepší kondici, aby byl outfit dokonalý.

Mikinové šaty slaďte s teniskami

Šedé mikinové šaty a bílé či černé tenisky jsou skvělou kombinací hodící se nejen na odpolední procházku do parku. Touto kombinací vzniká jednoduchý a elegantní business casual outfit. Přidejte černou tašku přes rameno, aby byl tento outfit elegantnější, a stal se z něj outfit vhodný do práce.

Tykraso.cz je web, kde objevíte nejen velký výběr mikinových šatů, ale také sukní, mikin, či masek na spaní. Hlavním krédem českého výrobce je sázka na udržitelnou módu, což je záruka použití pouze kvalitních materiálů.

Mikinové šaty a vysoké kozačky na stehna

Chcete-li vytvořit tento super atraktivní vzhled, můžete k tomu potřebovat dva velmi jednoduché kusy. Jednoduše si oblékněte šedé mikinové šaty s párem černých semišových bot na podpatku na stehna, abyste dokončili tento vzhled. Přidejte malou růžovou kabelku a vytvořte outfit dámy.

Mikinové šaty a legíny

Pro ty z vás, kteří rádi vypadají roztomile a mladistvě, co takhle si jednoduše vypůjčit nápad na outfit od roztomilé dívky. Bílé mikinové šaty můžete jednoduše nosit k šedým legínám s potiskem, nejlépe k těm, které mají na sobě roztomilou grafiku. Obujte bílé tenisky a užívejte mladého života.

Udržitelná móda má stále více příznivců, zero waste je jedním ze způsobů, jak udržet naši planetu obyvatelnou i pro naše děti. Podpořte české výrobce a udělejte dobrý skutek pro naši planetu zakoupením výrobku z webu tykraso.cz.