S tímto projektem dokážete shlédnout všechny důležité články najednou

S tímto projektem dokážete shlédnout všechny důležité články najednou

Však to znáte, sednete si k počítači a chcete si přečíst nějaké zajímavé články, zpravodajství, pak nějaké zajímavosti ze světa a také, jaké důležité události se přihodily. Bohužel jeden server je přeplněný zbytečnými informacemi o kauze, která vás nezajímá, jiný zase informuje o názorech, které jsou vám cizí. Jak si najednou přečíst vše zajímavé a je to vůbec možné? Každého něco zajímá a pokud patříte mezi zvídavé lidi hladové po informacích, je pro vás jako stvořený projekt, který vám umožní sledovat všechny důležité články ze všech webů najednou. Jde o portál https://www.cerstvezpravy.cz/

Všechny články na jednom místě

Web Cerstvezpravy.cz monitoruje všechny kvalitní české weby a jakmile přidají nový obsah, vy ho okamžitě uvidíte, na jednom webu můžete sledovat obsah desítek webů najednou. Nezobrazují se vám celé články, abyste se v nich museli brodit, ale naopak se vám zobrazují jen titulky všech článků, které jsou přehledně roztříděné podle zdrojů. Celý web je dále rozdělen podle kategorií, najdete zde sportovní kategorii, zpravodajství, technologie, ekonomické články a mnoho dalšího. Pro příklad, v kategorii s ekonomikou najdete všechny ekonomické články, které v daný den na všech důležitých webech vyšly, to samé u sportu, kultury aj.

Už nemusíte navštěvovat více webů, zde máte všechny články jako na dlani. Stačí si přečíst titulky všech článků a pokud vás nějaký zaujme, jednoduše si ho rozkliknete a dostanete se přímo na článek. Jak asi tušíte, web vám ušetří mnoho času a umožní vám objevit všechny zajímavé a důležité články. Máte dokonce možnost si zde sestavit svojí vlastní kategorii, jednotlivé zdroje si do ní můžete přidat jako oblíbené a následně sledovat všechny články z vašich oblíbených zdrojů. Dokonce i čas na internetu se dá trávit efektivně, nyní toho stihnete více za kratší dobu a to díky webu Cerstvezpravy.cz.