UNIKONT GROUP – odborníci na úklidovou techniku

UNIKONT GROUP – odborníci na úklidovou techniku

Potřebujete provést generální úklid vnitřních nebo venkovních prostor a hodila by se vám úklidová technika? Pak zavítejte na stránky https://www.unikont.cz/. Společnost UNIKONT GROUP nabízí venkovní i vnitřní úklidovou techniku.

Úklidová technika známých značek

Široké portfolio úklidové techniky zahrnuje značky světových výrobců – HAKO, MULTICAR, WIELAND, RIBO a GHIBLI. Jednotlivé stroje jsou vysoce kvalitní a nabízejí velmi jednoduchou obsluhu i údržbu. Pro většinu zastupovaných značek je společnost výhradním dovozcem. Společnost nabízí prostředky pro ruční úklid, průmyslové i profesionální vysavače, podlahové mycí automaty, bezprašné zametací stroje, komunální techniku, ale i sekačky. V případě zájmu můžete využít možnost bezplatného a nezávazného předvedení konkrétního stroje přímo v provozních podmínkách. Stroje využívají, kromě jiného, obchodní řetězce, nadnárodní korporace, malé i střední firmy různých oborů. Všechny pobočky nabízejí stroje jak použité, tak i nové. Můžete si je pronajmout nebo zakoupit.

Venkovní úklidová technika zahrnuje stroje určené pro údržbu komunikací, zimní i letní nástavby, sekačky nebo kloubové nakladače.

V technice určené pro interiéry naleznete zametací a mycí stroje, profesionální a průmyslové vysavače nebo univerzální mycí stroje.

Tipy pro vás

Pro čištění menších podlahových ploch jsou vhodnou volbou scrubmastery. Jsou velmi praktické, kompaktní a snadno se přepravují. Díky vystupující hlavě diskového kartáče snadno vyčistíte i prostory blízko okrajů. Důkladné vyčištěná tvrdých hladkých podlah zajistí diskový kartáč. Snadné uskladnění i přepravu umožňuje nízká hmotnost a šikovná je i skládací ovládací rukojeť. Konstrukce je kompaktní a díky tomu se stroj velmi snadno ovládá. Také je dokonale viditelný i ve stísněných prostorách. Díky integrované nabíječce můžete baterii dobít z jakékoli standardní elektrické zásuvky.