Vily Chuchle – luxusní bydlení v zeleni

Vily Chuchle – luxusní bydlení v zeleni

Pořídit si v Praze vilu nebo moderní dům není tak těžké, ale najít v nabídce takovou, která by umožňovala svým obyvatelům dostatek prostoru, maximální soukromí, byla blízko centra, a zároveň v souladu s přírodou? Právě takové se nabízejí k prodeji v rámci projektu Vily Chuchle na severovýchodním svahu přímo nad chuchelským závodištěm v unikátním prostředí v symbióze s přírodou.

Soukromí i blízkost centra

U většiny obdobných developerských projektů si musíte položit několik otázek, co od koupě nemovitosti v podobě domu očekáváte. Soukromí nebo blízkost centra? Luxusní bydlení na klíč nebo nutné investice a renovace nějaké historické vily? Moderní domy v unikátním projektu Vily Chuchle splňují vše bez jakýchkoli dalších investic. Nacházejí se ve Velké Chuchli na území městské části Prahy 5, jsou v dosahu vnitřní Prahy a napojené na veškerou hromadnou dopravu (MHD, železniční a autobusové spojení).

V naprostém klidu a zeleni

Jen si to představte, odpoledne se vrátíte domů z ruchu metropole a zažijete klid. Můžete si dát kávu nebo drink na terase, která je přímo součástí domu a má rozlohu až 41 m². Posedět můžete také na zahradě, která k domu přináleží a je o ploše 455 – 1045 m². Maximální soukromí zajišťuje poloha vily na pozemku i pletivový plot, který směrem do ulice lemují habrové keře. Vily na prodej jsou o dispozičním řešení 4+kk až 6+kk, pro dvougenerační bydlení je určená vila 7+kk & 1+kk. Domy jsou patrové a včetně garážového stání.

Vysoký standard bydlení

Zahradou a terasou výčet výhod projektu Vily Chuchle nekončí. Za developerským záměrem stojí architekt Ing. arch. Boris Redčenkov z ateliéru oceněného Grand Prix architektů, který pojal vily zcela moderně. Kromě toho jsou luxusně vybavené výrobky od renomovaných výrobců. Současně domy splňují nejvyšší nároky na standardy bydlení díky unikátnímu vnitřnímu prostoru, který je propojen s nejmodernějšími chytrými technologiemi.