Čeká vás první rande? Poradíme, jak se na něj připravit

Čeká vás první rande? Poradíme, jak se na něj připravit

Skončili jste dlouhodobý vztah a chystáte se zase randit? Nebo jste teprve na začátku tohoto krásného období? Potom pro vás máme pár rad, jak se na to připravit a své seznámení (třeba online) dotáhnout do úspěšného konce, lépe řečeno začátku nového vztahu. Pokud ještě nemáte domluvené rande, zkuste určitě novou seznamku www.randino.cz.

Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Proto si tento článek rozdělíme na dvě části – ženskou a mužskou. Nejdříve se podíváme na to, jak by se měly přichystat právě ženy.

Základem všechno je úklid. Protože se klidně může stát, že muž na vašem rande bude až natolik přitažlivý, že ho pozvete k sobě na kávu či čaj. A není nic horšího, než nepořádek po celém bytě nebo domě. Pokud jste navíc již maminka, je dobré si také zajistit hlídání pro své děti.

Když máte uklizeno, je na řadě vybrat vhodné oblečení. Protože co když se mu v té černé sukni nebudete líbit? Nebo co když zrovna v těchto kalhotách máte moc široké boky? To by byla učiněná katastrofa.

Na rande se dobře připravte

Ještě, než se obléknete do vámi zvoleného oblečení, chce to pořádnou dávku hygieny. Nikdo přece nechce, aby na rande s ním přišel nějaký tři dny nemytý čuník.

Ženy jsme tedy probrali, nyní je čas vrhnout se na pány. Nehledejte v tom žádnou vědu, muži mají podobné problémy jako ženy.

I zde je úklid klíčovým bodem na seznamu. Jako správný chlap tajně doufáte, že vše půjde jako po másle, a vy si ženu odvedete domů. Proto je důležité aspoň trochu uklidit minimálně ložnici a obývák, aby si o vás nemyslela, že si tady vše žije svým životem. Nemůžete, ale mít zase úplně naklizeno, to by pak vypadalo, že vám tam chodí uklízet maminka.

I u mužů se zaměříme na oblečení. Bohatě postačí, když si vezmete čisté tričko a nějaké džíny. Pokud možno si vezměte určitě čisté ponožky a spodní prádlo. A co se týče hygieny, tak použijte alespoň deodorant nebo parfém, ideálně doplňující se kombinaci od stejné značky.

Nezapomeňte si s sebou na rande vzít peněženku nejen s kartou, ale i hotovostí, nabitý mobilní telefon, klíče od bytu a pro jistotu i kondom, nebo dva. Co kdyby náhodou pokračovalo seznamování svižným tempem?