Důkladná péče o vzhled se vyplatí každému

Důkladná péče o vzhled se vyplatí každému

Jak byste chtěli vypadat po čtyřicítce? Zajisté ne na čtyřicet, ale mladší. A jak po padesátce? Na našem vzhledu se nejvíce odráží to, jak se o sebe staráme. Nezdravý životní styl vám bude mnohem rychleji ubírat roky života a projeví se to i na vašem vzhledu. Je důležité mít zdravý a vyvážený jídelníček a také je třeba se neustále hýbat a sportovat. Neměli byste kouřit, pít a zbytečně se stresovat. Abyste vypadali mladší, je také zapotřebí správná péče o pleť. O vzhled se vyplatí pečovat neustále. Skvělým pomocníkem jsou přírodní doplňky pro péči o pleť.

Jaké přírodní doplňky vybrat

Existuje jich široká škála. Důležité jsou přírodní doplňky proto, že jsou obvykle hypoalergenní a tělo je skvěle snáší. Pro péči o pleť je skvělý olej z opuncie. Opuncie fíková vám pomůže výrazně omladit vaši pokožku a vyhladit vrásky. Jedná se o přírodní lifting, který můžete snadno využít také. Původní domovinou opuncie je dnešní oblast Mexika, ale postupně se rozšířila do mnoha dalších zemí. Důležitými sloučeninami v opuncii jsou kyselina linolová, kyselina olejová a kyselina palmovitá. Tento olej se lisuje za studena ze semínek, které pochází z dužiny plodů opuncie. Olej můžete výhodně pořídit na Nakupzdrave.cz.

Velmi důležitou složkou při péči o pleť je kyselina hyaluronová. Pomáhá hydratovat pokožku, zanechat ji jemnější, pevnější a elastičtější. Pomůže také zpomalit stárnutí pokožky. Tato kyselina byla objevena už v roce 1934. V našem těle se jí přirozeně vyskytuje jen velmi malé množství a sice 15mg. Přímo v eshopu si můžete pořídit koncentrované 3% sérum kyseliny hyaluronové. Pomůže vám s hydratací pokožky, zpomalení jejího stárnutí, s regenerací pokožky a také s její detoxikací. Jak se staráte o vzhled vaší pokožky vy? Pokud nemáte vhodné prostředky pro péči o pleť, je nejvyšší čas si je pořídit. Inspirujte se i dalšími produkty v eshopu, které vám umožní se účinně starat o váš vzhled.