Jakou techniku potřebujete na kvalitní potisk?

Jakou techniku potřebujete na kvalitní potisk?

Chtěli byste poskytovat kvalitní potisk různých předmětů? Něco takového se hodí zejména firmám, které chtějí dávat své logo nebo různé nápisy na předměty všeho druhu, od textilu až po různé reklamní předměty. Ať už chcete něco takového pro sebe, pro svou firmu nebo své zákazníky, je zapotřebí si zajistit techniku, která vám potisk umožní. Nejlepší volbou je specializovaný eshop termolisy.cz, kde naleznete všechnu potřebnou techniku na jednom místě.

Potisk textilu

Pokud chcete potisknout oblečení, potřebujete koupit lis na textil. V eshopu můžete pořídit vysoce kvalitní termolisy od světově známé značky Marta. Jsou velmi kvalitní a spolehlivé, můžete je používat bez problémů mnoho let. Mají jednoduché ovládání, stabilní tlak lisu a také mají schopnost dostatečné termoregulace. Můžete si vybrat i lisy s automatickou funkcí, které se postarají o celý proces lisování samy. Můžete s takovými lisy potisknout čepice, trička, mikiny, bundy a mnoho dalšího. Nabídka je široká, vyberte si z ní takový termolis, který bude odpovídat vašim požadavkům.

Potisk ostatních předmětů

Hledáte kvalitní termolis na hrnky? Ideální volbou je Tepelný 3D VACUUM lis pro sublimační potisk. Umožní vám potisk mnoha předmětů, od hrnků až po kryty mobilních telefonů, přívěsky, talíře, puzzle rámečky a mnoho dalšího. Pracuje tak, že se odsaje vzduch a vzniklé vakuum zde přitiskne předlohu k předmětu přes tepelně odolný silikon. Jsou zde dvě topné desky s možností volby práce. Můžete zde potisknout předměty různého tvaru a to dokonce více předmětů najednou. Inspirujte se nabídkou a zajisté z ní nebudete zklamaní.