Oblečení a šperky? Vyberte si ty správné!

Oblečení a šperky? Vyberte si ty správné!

Šperky a oblečení? Na to slyší všechny ženy a není se čemu divit. Správně zvolit oblečení a doplnit vše dobrými šperky, které nebudou působit ostře, ale naopak splynou s oblečením nemusí být vždycky jednoduché. Pokud máte doma šatník, který však postrádá ty správné šperky, určitě zvolte základní kousky, které mohou být kombinovatelné fakt ke všemu. Myslete na různé příležitosti, ke kterým budete šperky nosit. A můžete zvolit takové, které budou mít v sobě zakomponovaný drahý kámen. Vše vypadá vkusně a jemně a zároveň u sebe budete mít amulet pro štěstí. Jaký zvolit?

Kombinujte kousky

Šatník, který máte asi jen tak nevyměníte. Najednou by to stálo poměrně dost peněz a také co dělat s oblečením, které máte ve skříni. Můžete jednotlivé kousky vytřídit a postupně se zaměřit na funkční šatník a kousky, které jdou k sobě kombinovat. A se šperky je to podobné. Také je dobré si pořídit kousky, které k sobě můžete kombinovat i s oblečením. Například korál má velmi příjemnou modrou až hnědou barvu, která se bude hodit jak k jednobarevným outfitům, tak třeba k zemitým tónům. Jde o jemné zbarvení, takže nemusíte mít strach, že by barvy byly moc výrazné.

Pozor na barvy

Chcete-li výraznější zbarvení, které budete kombinovat k jednobarevným outfitům, pak třeba fluorit je kámen, který podpoří vaši fantazii nebo činnost mozku, ne nadarmo se mu říká kámen géniů. Když si obléknete barvy jako bílou, hnědou, černou nebo šedou, pak k nim přidejte přívěšek nebo náramek ve fialové barvě a ihned budete mít moderní outfit, který si zamilujete.

Zvolte správně

Jednou věcí je barva a velikost šperku a druhou to, co chcete šperkem sdělit. Pokud má jít o váš osobní kousek, který má být zároveň vaším amuletem, pak vybírejte pečlivě. Takový citrín dodává energii a to zejména tu pozitivní. Pomůže vám dostat do života optimismus a štěstí. Na stránce Magie přírody najdete spoustu dalších kousků!